Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Náš príbeh

Kde bolo tam bolo, kde sa špina nečistila a čistota špinila, žil raz jeden chlapec, ktorý mal sen tepovať…
Aj takto by sme mohli začať príbeh o nás. Ale náš príbeh nebol zo začiatku vôbec rozprávkový a preto si rozprávkové frázy odpustíme.

Písal sa rok 2015. Peter Sagan vyhral majstrovstvá sveta. Litva zaviedla euro. Naši futbalisti postúpili na ME. Mladý chalan z Trebišova začal tepovať…

Už z vyššie uvedeného vyplýva, že počiatky našej firmy datujeme od roku 2015. Pre niekoho bol tento rok úspešný, pre iného zasa nie. Mne osobne sa tento rok začal javiť nesmierne negatívne. Vtedy ešte ako študent strednej školy som si užíval tie najlepšie roky života, tešil sa z prvého vážneho vzťahu, prvej serióznej brigády, športových úspechov a pod., kde-tu zrazu, ako blesk z jasného neba, prišlo sklamanie. Práve vo chvíli, keď leto začalo klopať na dvere a ja som si začal robiť „veľké letné plány,“ prišla facka. Radosť z prvého vážneho vzťahu akosi vyprchala, keď som zažil svoje prvé „kopačky,“ o deň neskôr som dostal výpoveď v práci a môj život odrazu nabral iný rozmer. Ako 18 ročný študent som sa cítil akoby sa mi zrútil svet. V hlave mi behali otázky typu: „Čo budem teraz robiť? Kde zarobím peniaze? …“ Všetko, z čoho som mal nesmiernu radosť sa vyparilo.No ako povedal Napoleon Hill: “Každá nepriazeň, každý neúspech a každý nepríjemný zážitok so sebou nesie semienko rovnako veľkého prospechu, ktoré sa môže ukázať ako požehnanie v prestrojení.”

Alebo ako väčšina ľudí zvykne hovoriť, všetko zlé je na niečo dobré. No v danej chvíli smútku a zármutku, ktorá nebola núdzou ani o slzy (nie, neplakal som čistiace prípravky ) som si to neuvedomoval. Ale môžem povedať, že ak by som nezažil tieto udalosti, tepovať by som nezačal. – „Chvála Bohu,“ určite si každý z Vás v duchu povedal.

A prečo Vám rozprávam takéto osobné veci a pocity? Pretože si osobne myslím, že ak chce mať človek čo najlepší vzťah s klientom a chce jeho plnú dôveru, musí byť voči nemu stopercentne úprimný a otvorený.

A práve tu začína nová etapa. Etapa vzniku firmy CleanMasters!

Po osobnom stretnutí s dobrým kamarátom a taktiež vďaka jeho prvotnej pomoci, som sa rozhodol kúpiť tepovač. Vložil som doň svoje posledné úspory a rozhodol sa tepovať. Chlapec, ktorému sa nechcelo upratovať vo svojej vlastnej izbe, ide zmeniť svet upratovaním a čistením príbytkov cudzích ľudí. Nonsens. No na druhej strane výzva a motivácia. Na prvú zákazku som čakal týždeň, no pamätám si ju, akoby to bolo včera. Telefón zazvonil a po zdvihnutí sa ozval hlas s otázkou: „vy tepujete?“ V tej chvíli sa vo mne prebudili aj také pocity, ktoré som doposiaľ nepoznal. Bolo to tam! Prvá zákazka dohodnutá. WAU! Prvé peniaze na ceste … No pri toľkom strese a napätí, aby všetko dopadlo v poriadku, sa stal presný opak. Zákazka bola 50 km od domova a ja som zabudol „hlavný nadstavec“ na tepovanie. Krst ohňom. No vtedy som zistil, že aj stresové situácie sa dajú zvládať s prehľadom a pomerne jednoducho, ak si človek dokáže zachovať chladnú hlavu.

Čas plynul ako voda, môj entuziazmus a zanietenie do podnikania sa stupňovali a tepovanie sa rozvíjalo pomaly, ale isto.

Vyžadovalo to veľa snahy, námahy a energie, no všetko sa dá, keď sa chce! Spravil som si prvý plagát, prvú vizitku. Začal som ich roznášať do schránok, dával autám za stierače a pod. Sem tam niekto zavolal, sem tam nie. No každopádne sa to začalo rozbiehať. Samozrejmosťou bola aj fanpage na všeobecne známom facebooku, kde sme sa rozhodli zdieľať fotky pred a po tepovaní a vymýšľať rôzne zaujímavé plagátiky, ba aj súťaže. Ujalo sa to. No už od úplného začiatku bola našou „tepovacou filozofiou“ lojálnosť a maximálna spokojnosť zákazníkov. Veď čo si človek môže priať viac, ako spokojných a vysmiatych zákazníkov. Už od začiatku sme robili všetko preto, aby sme našu prácu odvádzali na 110% a vyčarili každému jednému klientovi úsmev na tvári. Našim krédom nebola len čistota nábytkov, no taktiež spokojnosť a dobrá nálada.

Tepovali sme. Niekedy sme nestíhali, inokedy sme stagnovali a čakali. No každopádne sme sa rozvíjali a napredovali.

Ďalším väčším úspechom bolo tepovanie rôznych firiem a firemného nábytku. Malý krok pre ľudstvo, veľký krok pre nás. Tešili sme sa, že rastieme a už aj väčšie firmy o nás vedia.

Čas plynul ako voda a my sme sa dostali až sem. Do obdobia, kedy začíname ponúkať ešte väčšie množstvo služieb, neobyčajných služieb. Sme otvorení názorom našich klientov a zákazníkov. Každý dobrý nápad o novú myšlienku premyslíme a pokúsime sa zrealizovať. Radi sa zlepšujeme a robíme zmeny. Aj keď je človek už od nepamäti tvor, ktorý sa zmien bojí a má rád poriadok. No každá zmena, ako akcia a reakcia, prinesie nejakú odozvu, ktorá nás posúva ďalej.

Ako väčšina z vás vie, naše prvé firemné meno nebolo príliš kreatívne a lukratívne.  Volali sme sa „ Tepovanie – Trebišov, Michalovce, Košice.“ Neskôr sme názov zmenili na „Tepovanie – Samuel Horňák.“ Dnes sa voláme „CleanMasters“ a ponúkame majstrovské čistiarenské diela. Stále sa rozvíjame a napredujeme. Z jedného „tepéra“ sme sa rozrástli na troch šikovných „tepérov,“ ktorí sa starajú o vašu/našu spokojnosť. Verím, že nám budete držať palce a spoločnými silami dokážeme budovať a posúvať firemnú kultúru vyššie a vyššie a taktiež robiť našich zákazníkov šťastnejšími.

PS: Všade dobre, v čistej obývačke najlepšie!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.